Podręczniki do klasy II i III

 

MARKETING W DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. PODRĘCZNIK DO NAUKI ZAWODÓW Z BRANŻY EKONOMICZNEJ

Autor: Halina szulce   WSIP

Marketing w działalności gospodarczej. Podręcznik do nauki zawodów z branży ekonomicznej-Szkoły ponadgimnazjalne  

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik handlowiec. Realizuje treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji A.22 (Organizowanie działań reklamowych i marketingowych).

Książka w przystępny sposób prezentuje treści związane z badaniem i analizą rynku oraz przestrzeganiem przepisów prawa dotyczących działalności marketingowej. Pozwala uczniom zdobyć umiejętności podejmowania decyzji handlowych na podstawie analiz statystycznych i opracowywania planu marketingowego.

 

PRZEDSIĘBIORCA W HANDLU. PROWADZENIE SPRZEDAŻY. PODRĘCZNIK DO NAUKI ZAWODU TECHNIK HANDLOWIEC/TECHNIK KSIĘGARZ/SPRZEDAWCA. TOM IV

Autor: Maria Wajgner   WSIP

Przedsiębiorca w handlu. Prowadzenie sprzedaży. Podręcznik do nauki zawodu technik handlowiec/technik księgarz/sprzedawca. Tom IV-Szkoły ponadgimnazjalne  

Podręcznik do nauki zawodu technik handlowiec, technik księgarstwa i sprzedawca. Skierowany do uczniów technikum oraz zasadniczych szkół zawodowych. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji A.18. (Prowadzenie sprzedaży).

 

 

SPRZEDAŻ TOWARÓW. OBSŁUGA KLIENTA. PODRĘCZNIK DO NAUKI ZAWODU TECHNIK HANDLOWIEC. CZĘŚĆ 1

Autor: Donata Andrzejczak

Sprzedaż towarów. Obsługa klienta. Podręcznik do nauki zawodu technik handlowiec. Część 1-Szkoły ponadgimnazjalne 

Podręcznik do nauki zawodu sprzedawca i technik handlowiec. Realizuje treści z zakresu 2. części kwalifikacji A.18. (Prowadzenie sprzedaży).

 

W klasie 2 pozostają uczeń korzysta jeszcze z książek 

1. Towar jako przedmiot handlu.

2. Organizacja i techniki sprzedaży.